דברו איתנו 08-9203154 ספק משרד הבטחון 83960564
MainPic
Untitled-2

עבודות מסגרות

המומחים בביצוע עבודות מסגרות לפי דרישת הלקוח

לאורך כ-30 שנות פעילותינו בענף ביצוע עבודות מסגרות כבדה לתעשייה, אנחנו בחברת י.ח.מ אלקטרו-מכניקה בע"מ, מעמידים לרשות קהל לקוחותינו את שירותיה של המחלקה לביצוע עבודות מסגרות לפי דרישה. מחלקה זו, מעמידה לרשותכם מגוון רחב של עבודות מסגרות המיועדות לסקטור העסקי והפרטי כאחד ומאפשרת לכם ליהנות מעבודות המסגרות ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

עבודות מסגרות כבדה בביצוע י.ח.מ

כל סוגי עבודות המסגרות במקום אחד!

הניסיון המקצועי העומד לרשותנו, המתפרש על פני 30 שנות פעילות בשילוב טכנולוגיות הריתוך בהן אנו עושים שימוש, מאפשר גם לכם ליהנות מעבודות מסגרות בהתאמה אישית לכל צורך ולכל מטרה. טכנולוגיות הריתוך שלנו כוללות גם ריתוך באמצעות CO2  וגם ריתוך באמצעות גז ארגון. השילוב בין הטכנולוגיות, מאפשר לנו לבצע עבודות מסגרות לכל סוגי המתכות, לרבות, פלדה, פלב"ם, אלומיניום ומגנזיום, המותאמים לענף הבנייה.

בין יתר סוגי עבודות המסגרות המבוצעות על ידי מחלקת השירות העומדת לרשותכם בחברתנו, תוכלו למצוא:

  • ביצוע עבודות מסגרות לתעשייה; ייצור מיכלים, שיפוץ מיכלים, ייצור אגזוזים לתעשייה וכדומה
  • ביצוע עבודות מסגרות פרטיות כגון: ייצור והתקנה של סורגים/שערי מתכת/מעקות/דלתות ועוד
  • עבודות מסגרות בהתאמה אישית

עבודות מסגרות כבדה וקלה בהתאמה אישית

כל עבודות המסגרות שלנו מותאמות לדרישת הלקוחות, והם מבוצעות על ידי צוותי עבודה מיומנים ומנוסים, שמאחוריהם עומד מערך ייצור מתקדם. השירותים המקצועיים של מחלקת השירות בתחום ביצוע עבודות מסגרות, כוללים גם שירותי ייעוץ, הכוונה ותכנון, דבר המבטיח לכם התאמה מדויקת ומלאה בין צרכי ביצוע העבודות לבין רמת הגימור הגבוהה והאיכותית ביותר בענף.

רוצים לדעת יותר אודות שירותי המחלקה לביצוע עבודות מסגרות לפי דרישת הלקוח? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום!