דברו איתנו 08-9203154 ספק משרד הבטחון 83960564
MainPic
Untitled-2

מיכלים לדלק

י.ח.מ אלקטרו-מכניקה בע"מ- המומחים לייצור מיכלים לדלק ולתעשייה

כ-30 שנות פעילות, מפעל ייצור מתקדם מסוגו, הליכי ייצור המותאמים לכל סוגי המיכלים לדלק ולתעשייה ושירותי ייעוץ מקצועיים לאורך כל הדרך, כל אלו ועוד הופכים את חברת י.ח.מ אלקטרו-מכניקה בע"מ לחברה המובילה בישראל בכל הנוגע לייצור מיכלי דלק ומיכלים לתעשייה.

המיכלים השונים המיוצרים על ידי חברתנו מגיעים בכל גודל אפשרי בהתאם לדרישת הלקוח. המיכלים מיוצרים מסוגי פח שונים המגיעים בעוביים שונים והכל בהתאם לדרישת הלקוח. מיכלי הפח המיוצרים על ידינו, בעזרת טכנולוגיית ערגול לייצור של המכלים, מיועדים בין היתר לצרכי אגירה של נוזלים וחומרים מזהמים מכל סוג, לרבות דלק. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם פתרונות אצירה הכוללים בתוכם מיכלים עם מאצרות נפרדות, דבר המאפשר את הפרדת המאצרת מהמיכל עצמו.

מיכלים בינוניים לתעשייה

ייצור מיכלים לדלק ולתעשייה בטכנולוגיות C.N.C

כחברה מובילה בתחומה, אנחנו ב-י.ח.מ אלקטרו-מכניקה בע"מ, מקפידים על שילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לאורך כל שלבי הייצור וביצוע העבודות המוזמנות על ידי לקוחותינו. לצרכי ייצור מיכלים לדלק ולתעשייה, אנו עושים שימוש בטכנולוגיית C.N.C (Computer Numerical Control). טכנולוגיה זו, הנחשבת למתקדמת מסוגה בעולם למטרות כיפוף פחים ומאפשרת לנו לבצע עבודות כיפוף מורכבות לכל סוגי הפחים המשמשים כחומרי גלם לצרכי הייצור. חברתנו מתמחה במגוון טכנולוגיות ערגול לייצור של המכלים.

פתרונות הייצור שלנו מאפשרים לנו להעמיד לרשות לקוחותינו את המיכלים הבאים:

  • מיכלי דלק בנפחים שונים
  • מיכלי אחסון לתעשייה המיועדים בין היתר לאגירת נוזלים, נפט, מזוט, אמוניה ועוד

 

מיכלים לדלק ולתעשייה באישור מהנדס בודק

בנוסף לטכנולוגיות המתקדמות בהן אנו עושים שימוש לצרכי ייצור המיכלים לדלק ולתעשייה, אנחנו בחברת י.ח.מ אלקטרו-מכניקה, מלווים את כל הליכי הייצור והצבת המיכל באמצעות מהנדס בודק, שתפקידו מיועד לצרכי עמידת המיכל בכל התקנים המחמירים ביותר בהתאם לצרכי השימוש במיכל. לרשותכם, מערך ייעוץ מקצועי המלווה אתכם לאורך כל שלבי תכנון המיכל, ייצורו והצבתו בשטח.