דברו איתנו 08-9203154 ספק משרד הבטחון 83960564
MainPic
Untitled-2

מאצרות

י.ח.מ אלקטרומכניקה בע"מ – המומחים לייצור מאצרות

אנחנו בחברת י.ח.מ אלקטרו-מכניקה בע"מ מתמחים בייצור מאצרות בהתאם לדרישת הלקוח, וכל זאת בהתאם לגודל המאצרת וסוג הפח הרצוי ובהתאם לצרכים. המאצרות המיוצרות על ידינו, מיועדות בין היתר לצרכי אגירה ומניעת דליפת חומרים מזהמים אל הקרקע, והן מותאמים למגוון רחב של צרכים ושימושים בתעשייה.

כל המאצרות המיוצרות על ידינו תואמות את התקנות לבניית מאצרות בהתאם לחוק החומרים המסוכנים המונהג במדינת ישראל. לאורך כ-30 שנות פעילותנו בענף ייצור המאצרות, אנו מעניקים לקהל לקוחותינו שירותי ייעוץ והכוונה בנוגע לסוג המאצרת המותאם לחומרים אותם מעוניינים לאגור.

מגוון רחב של מאצרות פח לפי דרישת הלקוח

כחברה מובילה בתחומה בכל הנוגע לביצוע עבודות כיפוף וחיתוך של סוגי הפח השונים, אנחנו ב-י.ח.מ אלקטרו-מכניקה בע"מ, מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מאצרות פח המותאמות באופן המדויק ביותר לצרכי הלקוח. המאצרות המיוצרות על ידינו מגיעות בגדלים שונים התואמים את צרכי הלקוח, והן מגיעות עם או בלי מסגרת תומכת.

בין יתר מוצרי המאצרות המיוצרים ומשווקים על ידינו תוכלו למצוא:

  • מאצרות חבית בנפחים שונים
  • מאצרות ניידות
  • מאצרות למשטחים המיועדת לעומסים שונים

ועוד מגוון רחב של מוצרים המותאמים לצרכי הלקוח ולסוג החומר האמור להאגר.

ניסיון של עשרות שנים במציאת פתרונות מחושבים

הניסיון הרב העומד לרשותנו, מבטיח גם לכם את המאצרות הפונקציונאליות ביותר לצרכי השימוש השונים. לרשותכם, מערך ייעוץ מקצועי המלווה אתכם לאורך כל שלבי תכנון המאצרת וייצורה בהתאם לדרישותיכם וצרכי העבודה השוטפים שלכם.

במפעל הייצור שלנו אנו מקפידים על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לצרכי ערגול, חיתוך וכיפוף פחים, וכל זאת על מנת להעמיד לרשותכם את הליך הייצור המדויק והמקצועי ביותר.

לפרטים נוספים אודות הטכנולוגיות בהן אנו עושים שימוש אתם מוזמנים ללחוץ כאן.