דברו איתנו 08-9203154 ספק משרד הבטחון 83960564
MainPic
Untitled-2

אגזוזים לתעשייה

י.ח.מ אלקטרו-מכניקה בע"מ- המומחים לביצוע עבודות ייצור מכניות לתעשייה

חברת י.ח.מ אלקטרו-מכניקה בע"מ עוסקת ומתמחה בביצוע עבודות מכניות לתעשייה, מאז שנת 1988. לאורך כ-30 שנות פעילותנו בענף, אנו מקפידים על פתרונות ייצור מחושבים, הליכי ייצור מתקדמים המשלבים בתוכם טכנולוגיות מתקדמות, ומעל הכול, שירותי תכנון המותאמים לצרכי הלקוח ודרישות הפרויקט.

בין יתר המוצרים אותם אנו מייצרים עבור לקוחותינו בתחום עבודות הייצור המכניות לתעשייה, תוכלו למצוא: צינורות ארובה, צנרת סולר, אגזוזים לתעשייה מ-2" ומעלה, לרבות, אגזוזים מבודדים לפי צורכי הלקוח ובמידות שונות לפי תנאי השטח הקיימים ועוד מגוון רחב של מוצרים המותאמים לצרכי ביצוע עבודות מכניות.

אגזוזים לתעשייה באמצעות תהליך חיתוך מתכות מקצועי

על מנת להעמיד לרשות לקוחותינו את האגזוזים לתעשייה האיכותיים ביותר, אנו מקפידים על תהליך חיתוך מתכות מקצועי המשלב בתוכו טכנולוגיות חיתוך באמצעות גיליוטינה מסוג BAYKAL המותאמת לכל סוגי הפחים לצרכי חיתוך של עד 3 מטר אורך ו-6 מ"מ. כמו כן, אנו עושים שימוש בחיתוך פחים באמצעות פלזמה מסוג JACKLE המאפשרת רמת דיוק מקסימאלית לחיתוך עד 22 מ"מ.

הליך חיתוך המתכות המקצועי המיושם על ידי חברתנו, מבטיח לכל אחד ואחת מלקוחותינו את מוצרי המתכת החתוכים האיכותיים ביותר בענף ואת רמת הגימור הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו פועלים בהתאם לכל התקנות המחמירות ביותר של המשרד לאיכות הסביבה, וזאת על מנת לייצר פתרונות פליטה ויניקה בהתאם לדרישות התקן.

אגזוז תעשייתי מותקן במפעל

אגזוזים מבודדים בהתאמה אישית

לחדרי עבודה תעשייתיים בהם קיים סיכוי למגע עם האגזוז, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את האגזוזים המבודדים המיוצרים עם מעטפת בידוד, המונעת כוויות בעת מגע עם האגזוז התעשייתי. כל האגזוזים המיוצרים על ידינו מותאמים לכל סוגי הגנראטורים התעשייתיים ולכל סוגי המכונות בתעשייה.

לרשותכם, מערך ייעוץ מקצועי המלווה אתכם לאורך של שלבי התכנון והייצור של האגזוז. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם מחלקת התקנות המתמחה בהתקנתם של אגזוזים לתעשייה לכל סוגי המכונות והגנראטורים.